OUR SERVICES

REGISTRY SETTING-UP

MEMBER QUERY

FOREIGN TRADE

STATISTICS

EVENTS SCHEDULE

DATABANK

MEMBER PRIVATE

PROJECTS

KOSGEB

CAREER

DECISIONS

PUBLICATIONS

Virtual Trade Fair Terms Of Use

BANDIRMA TİCARET ODASI SANAL FUAR UYGULAMASI KULLANIM ŞARTLARI

Bandırma Ticaret Odası Sanal Fuar uygulamasını indirerek veya üye olarak kullanmaya başlanması ile aşağıdaki şartlar kabul edilmiş sayılır.

Bandırma Ticaret Odası Sanal Fuar uygulamasını kullanmak için internet sitesine girilmesi, sitenin / programın ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Bandırma Ticaret Odası sorumlu değildir. Bandırma Ticaret Odası, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Sanal Fuar'a üye olan firmalar sistem üzerinden doküman, görsel ve metin paylaşımı yapabilirler. Yapılan bu paylaşımlardan dolayı doğacak hiç bir hukuki sorumluluk Bandırma Ticaret Odası’na ait değildir. Paylaşımı yapan yapılan paylaşımın her türlü sorumluluğunu kabul eder.

Sanal Fuar’a üye olan firmanın kendi rızası ile sistem üzerinde doldurduğu veya yüklediği her türlü iletişim bilgileri, kişisel bilgiler, ürün ve firma fotoğrafları sitede yayınlanacaktır. Bu sayede firmalar ile bağlantıya geçmek isteyen diğer firma ve kişilere bu bilgilerin aktarılmasına/paylaşılmasına paylaşan tarafından izin vermiş sayılır.

Bandırma Ticaret Odası işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

Bu internet sitesi Bandırma Ticaret Odası’nın kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Bandırma Ticaret Odası, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

Programı kullanırken oluşturulan şifreler kimse ile paylaşılmamalı, sadece kendiniz bilmelisiniz. Şifre paylaşımından doğacak herhangi bir olumsuzluk sorumluluğu kullanıcıya ait olduğunu kullanıcı kabul etmiş sayılır.

Programı kullanan kişilerin kullandıkları bilgisayar, tablet, cep telefonu gibi cihazlardan kaynaklanacak virüs tarzı zararlı içerikler vasıtasıyla oluşabilecek her türlü sorunun kendilerine ait olduğunu kabul etmiş sayılırlar.

Bandırma Ticaret Odası bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, www.badirmato.org.tr alan adı, logo, ikon, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Burada açıkça belirtilmeyen Bandırma Ticaret Odası'nın diğer tüm hakları saklıdır.

Bandırma Ticaret Odası, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

MEDIA E-JOURNAL INFORMATION UPDATE SUGGESTIONS/COMPLAINTS SATELLITE MAP WEATHER CONDITION S.S.S.
KEY CONTACTS
Virtual Trade Fair Terms Of Use
About Us
Vision&Mission
Quality Policy
Organization Chart
Complaint Management Work Flow Chart
Board of Directors
Chamber Council Members
Professional Committees
General Secretary and Staff
Presidents
History
Law
Strategic Plan
Service Standards
History
Ancient Regions
Archaeological Museum
Kuş Cenneti Tourism Festival
Bandırma's Pictures
Foreign Trade Certificate
Legislation
Important Information
Statistic
Examples of the Liablity Company Decision
Human Resources
Contact Us
..
Kreatif Medya